Team met foto's


Pedagogisch medewerker, Dione Jonkman
dione.jonkman@wolderwijs.nl

Pedagogisch medewerker, Ilse Heuvelman

ilse.heuvelman@wolderwijs.nl

Pedagogisch medewerker, Denise Spijkerman
Denise.spijkerman@wolderwijs.nl

Pedgogogisch medewerker, Manon Westerman
manon.westerman@wolderwijs.nl

Pedagogisch medewerker, Lisa Koster 
lisa.koster@wolderwijs.nl

Pedagogisch medewerker, Louise Groeneveld
louise.groeneveld@wolderwijs.nl

Pedagogisch medewerker, Tim Nijenbrink
tim.nijenbrink@wolderwijs.nl
Deze website is gerealiseerd door Heutink ICT