Team met foto's

 

Directrice IKC 't Oelebröd. Sylvana van der Sterre
directeur.oelebrod@wolderwijs.nl


Locatie coördinator Alien Holstein
alien.holstein@wolderwijs.nl

Intern begeleider Mirjam ter Heide
ib.oelebrod@wolderwijs.nl

Leerkracht ondersteuner Petra Boerhof
petra.boerhof@wolderwijs.nl

Conciërge Henk Olde
henk.olde@wolderwijs.nl

Vakleerkracht bewegingsonderwijs, Annemieke Kroes
annemieke.kroes@wolderwijs.nl

MHB-coördinator, leerkracht groep 1/2A, Sandra Veld
sandra.veld@wolderwijs.nl


Leerkracht groep 1/2b en groep 5, Eline Jonkeren
eline.jonkeren@wolderwijs.nl

Cultuur coördinator Leerkracht groep 1/2B, Rosan Russchen
ronsan.russchen@wolderwijs.nl

Leerkracht groep 1/2a, Mathilde Dol
mathilde.dol@wolderwijs.nl

Rekencoördinator, leerkracht groep 4B, Ria Dekker
ria.dekker@wolderwijs.nl

Cultuur coördinator, leerkracht groep 3, Sabine Kwint
sabine.kwint@wolderwijs.nl

Taal coördinator, leerkracht groep 4A, Norma Beverloo
norma.beverloo@wolderwijs.nl

Leerkracht groep 5, Erica Brouwer
erica.brouwer@wolderwijs.nl

Invalleerkracht, Petra Haanstra
petra.haanstra@wolderwijs.nl

Ict coördinator en I- coach, leerkracht groep 7, Joyce Lindhout
joyce.lindhout@wolderwijs.nl

Rekencoördinator, leerkracht groep 6, Annet Hulzebos
annet.hulzebos@wolderwijs.nl

Leerkracht groep 4 en 6, Janet van der Haar
janet.vanderhaar@wolderwijs.nl

Ict coördinator en I-coach, leerkracht groep 8, Dunja Kiestra
dunja.kiestra@wolderwijs.nl
 

Deze website is gerealiseerd door Heutink ICT