Team met foto's


Directeur Martijn Plas
directeur.oelebrod@wolderwijs.nl

Locatie coördinator Carolien Nijenhuis
carolien.nijenhuis@wolderwijs.nl

Intern begeleider Hermina Lode
ib.oelebrod@wolderwijs.nl

Leerkracht ondersteuner Petra Boerhof
petra.boerhof@wolderwijs.nl


Conciërge Henk Olde
henk.olde@wolderwijs.nl

Vakleerkracht bewegingsonderwijs, Annemieke Kroes
annemieke.kroes@wolderwijs.nl

MHB-coördinator, leerkracht groep 1/2b, Sandra Nijburg
sandra.nijburg@wolderwijs.nl

Taal coördinator, ambulante leerkracht, Mirjam ter Heide
mirjam.terheide@wolderwijs.nl

Cultuur coördinator Leerkracht groep 1/2a, Rosan Russchen
ronsan.russchen@wolderwijs.nl

Leerkracht groep 1/2a, Mathilde Dol
mathilde.dol@wolderwijs.nl

Rekencoördinator, leerkracht groep 3a, Ria Dekker
ria.dekker@wolderwijs.nl

Cultuur coördinator, leerkracht groep 3b, Sabine Kwint
sabine.kwint@wolderwijs.nl

Taal coördinator, leerkracht groep 4, Norma Beverloo
norma.beverloo@wolderwijs.nl

Leerkracht groep 4, Jacobien van Gaal
jacobien.vangaal@wolderwijs.nl

Leerkracht groep 5, Erica Brouwer
erica.brouwer@wolderwijs.nl

Leerkracht groep 7, Petra Haanstra
petra.haanstra@wolderwijs.nl


Ict coördinator, leerkracht groep 7, Joyce Lindhout
joyce.lindhout@wolderwijs.nl

Rekencoördinator, leerkracht groep 6, Annet Hulzebos
annet.hulzebos@wolderwijs.nl

Leerkracht groep 5 en 6, Janet van der Haar
janet.vanderhaar@wolderwijs.nl

Ict coördinator, leerkracht groep 8, Dunja Kiestra
dunja.kiestra@wolderwijs.nl

Leerkrachtondersteuner, Annegré de Boer
annegre.deboer@wolderwijs.nl







Deze website is gerealiseerd door Heutink ICT